Projekts "Latvijas Augstskolu pedagogu sadarbības asociācijas (LAPSA) 10–gades starptautiskās konferences “Sadarbība ilgtspējīgas izglītības nodrošināšanai: izglītības vadība, pētniecība, prakse, teorija” organizēšana"

NosaukumsLatvijas Augstskolu pedagogu sadarbības asociācijas (LAPSA) 10–gades starptautiskās konferences “Sadarbība ilgtspējīgas izglītības nodrošināšanai: izglītības vadība, pētniecība, prakse, teorija” organizēšana
Izpildes laiks2009.g.
FinansētājsSIF un EEZ finanšu instruments un Norvēģijas valdības divpusējais finanšu instruments
Budžets
Lomapartneris
InformācijaMĒRĶIS: sekmēt starptautisko sadarbību dažādās izglītības jomās un aktivitātēs, kas tiek sasniegta izmantojot kooperatīvo mācīšanos, īpaši akcentējot izglītības sociālo un ilgtspējības aspektu.

AKTIVITĀTES: Konference notika no 26.-29.04.2009., Cēsu rajona Līgatnes pagasta „Ratniekos”. Konferencē piedalījās 59 dalībnieki no Latvijas, Izraēlas, Amerikas, Itālijas, Skotijas, Libānas, Lietuvas un citām valstīm.

SASNIEGTIE REZULTĀTI: Konferences laikā dalībnieki piedalījās plenārsēdēs, darba grupās un diskusijās, dažādās kooperatīvās aktivitātēs telpās un brīvā dabā; prezentēja savus pētījumus izglītības vadībā, pētniecībā, praksē un teorijā, apmainījās ar viedokļiem un pieredzi par kooperatīvo mācīšanos un ilgtspējības izglītību.
Biedrs (projekta realizētājs)Latvijas Augstskolu pedagogu sadarbības asociācija (LAPSA)
JomasAttīstības/globālā izglītība
Formalā un neformālā izglītība
Pētniecība/akadēmiskā darbība
Pieaugušo izglītība
ValstisLatvija